De kunst van kerstmis

Auteur: Jane Lovering
Uitgever: Dutch Venture Publishing
Jaar: 2018

Over het boek:
Wat als de kerstgeest van het verleden de kerstgeest van de toekomst in de weg staat?

Het is bijna twee jaar geleden dat Harriet haar man Jonno op jonge leeftijd verloor aan een hartaanval. Dit jaar wil ze haar verdriet afsluiten en vindt ze dat ze weer eens kerst moet vieren. Maar als ze op zolder op zoek gaat naar de kunstkerstboom, vindt ze meer dan ze had verwacht: een stapel geheimzinnige stripboeken waar ze de excentrieke stripboekhandelaar Kell voor inschakelt. Die stapel lijkt te wijzen op een geheim leven dat Jonno leidde. Kende Harriet haar man wel zo goed als ze altijd dacht?

Terwijl Harriet en Kell dichter naar elkaar toegroeien, begint Harriet te geloven dat er ook in de toekomst nog mooie kerstfeesten op haar wachten… maar dan moet ze wel eerst achter de waarheid over haar huwelijk zien te komen.

Mening Marjon:
Een leuk dun boekje voor tussendoor. Niet teveel diepgang, wel vaart, dus het leest prettig weg. Er zit ook een beetje humor in en de kerstsfeer is ook aanwezig. Je krijgt sympathie voor Harriet en hoopt maar dat het antwoord waarnaar ze op zoek is, gaat meevallen.

****

Marjon.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.