De mond gesnoerd

Auteur: Karen Rose
Uitgever: Uitgeverij De Fontein
Jaar: 2014
Bladzijden: 512

Over het boek:
Vier studenten stichten brand in een leegstaand gebouw. Wanneer ze in De mond gesnoerd van Karen Rose tot hun verbijstering een meisje op de bovenste verdieping in paniek op het raam zien bonken, realiseren ze zich wat ze hebben aangericht en slaan ze op de vlucht. Wat ze niet weten is dat iemand hen gadeslaat. Het is aan rechercheur Olivia Sutherland en brandweerman David Hunter om de brandstichters op te sporen. Tijdens het onderzoek stuiten ze op nĂłg een sinistere zaak: een moordenaar die studenten afperst en hen vervolgens genadeloos afslacht. Al snel zien ze en verband tussen beide zaken en voeren ze een race tegen de klok om de moordenaar te pakken, voordat hij meer slachtoffers maakt. Karen Rose op haar best! Voor de lezers van Karin Slaughter en Tess Gerritsen.

Mening Clasien:
“De mond gesnoerd” is een heerlijk boek om te lezen, maar voor mij zeker geen thrillerniveau.
Een spannend verhaal met een sinistere zaak. Olivia Sutherland – rechercheur – en brandweerman David Hunter ontmoeten elkaar ook weer in dit boek.
Vele slachtoffers en doden later ontvouwt zich het plot.

De personages worden goed neergezet met een eigen karakter.

****

Clasien.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.